‘Yurttaş Post’ ile yayın hayatına başlarken…

Merhaba değerli okuyucularım. Yurttaş Post Gazetesi ve Dergisinin ilk sayısıyla karşınızdayız. Umarım beğenmişsinizdir.
Haftalık olarak yayın hayatına başlayan ‘Yurttaş Post Gazetesi’ web üzerinden de her zaman okuyucularıyla birlikte olacak. Gazetemiz haftalık, dergimiz ise aynı isimle 3 ayda bir yayınlanacak. Ayrıca tanıtım, yazılım ve tasarım alanlarında da hizmet vereceğiz. 
Medya projemiz; Klasik çizgiden ziyade, gazete ve dergi bütünlüğü ile olacak, daha güçlü bir biçimde ve daha farklı kitlelere hitap etmeye çalışacağız.
İsterseniz bu Projemizin hikayesinden kısaca söz edelim; 
-Bendeniz Bulut Kutlu ve yol arkadaşım tasarım,  yazılım ve animasyon alanında profesyonelleşen Aser Gül ile uzun süren bir çalışmanın ardından bu yola girdik. Kendi alanımızda başarılı olduğuna inandığımız ekibimizle farklı projelere de imza atmayı hedefliyoruz.  Amacımız, medya, reklam ve tasarım alanında kabuğunun dışına çıkıp farklı yeniliklerle geniş kitlelere daha çok hizmet verebilmektir. İşte bu inançla gücümüze daha bir güç katmak için bu yola girdik. Deneyimli ekibimizle her zaman doğru ve ilkeli hizmet anlayışıyla okurlarımıza ulaşmayı hedefliyoruz. Bizi diğerlerinden farklı kılan, gerçek ve tarafsız habercilik anlayışını ilke edineceğiz. Batmanımızın sorunları için gerçek ve doğruluktan asla vazgeçmeyeceğiz. Hedefimiz yeni bir vizyon ile yayın hayatına başlayıp, farkımızı ortaya koyabilmektir. Hiçbir siyasi parti, kurum ve kuruluşun doğrultusunda ve güdümünde değil aksine halkın menfaati için çalışacağız. Yurttaş habercilik anlayışıyla okurlarımıza en iyisini ve en doğrusunu hızlı bir biçimde vermeye çalışacağız.
Gördüğünüz gibi gazete tasarımımız çok farklı. Yüksek tirajlı gazete ve dergimiz her hafta bir habere veya kişiye ağırlık verip, ön plana çıkaracak. Bu konuda kendim ve ekibim sizlere en güzelini vermeye çalışacağız.
İnternet haberciliğinde de Batman’da öncü olmaya çalışacağız, iletişim çağının gereği olarak tüm iletişim argümanlarını siz değerli Batman halkı için kullanacağız. 
Haberciliği dürüst, reklamcılığı ise en verimli şekilde yaparak beğeninize sunacağız.
Bildiğiniz gibi reklam ve tanıtım çok büyük bir pazar, ancak her ne hikmetse Batman bu pazarı pek kullanamıyor. Bu boşluğu doldurabilmek de bizlere düşüyor. Halkımızın, esnafımızın ve yatırımcımızın reklamın gücüne daha çok inanması adına ekibimle birlikte tüm birikim ve deneyimizi kullanacağız.
“İYİ BİR REKLAM EMEĞİNİZİ BOŞA ÇIKARMAZ VE KAZANCINIZA KAZANÇ KATAR”
Birlikte çalışmak ve birlikte güçlenmek Batman’ı marka şehri haline getirir bu işe var mısınız? Hadi hep beraber Yurttaş Post’ta ve dergisinde buluşalım.
 

YORUMLAR

YORUM YAP

Mail Adresiniz Yayınlanmayacaktır.